Den otevřených dveří letos proběhne na našem gymnáziu dne 3. 12. 2024 mezi 16:00 – 18:00.

Soutěž „Němčina mě baví“
Motivační soutěž „Němčina mě baví“ se tentokrát konala ve středu 3. prosince 2025. Ve čtyřčlenném týmu jsme na sedmi stanovištích řešili úkoly založené na textech, videu, písni, a dokonce na ochutnávce specialit. Z 28 týmů z České republiky jsme byli jedenáctí. Němčináři z 2.S: Veronika Krutilová, Klára Marková,







