

Vodák s 3.A aneb Pršelo shora, ze strany a někdy se zdálo, že prší i zespoda…
Po srazu na hlavním nádraží jsme vyrazili vlakem směr Čerčany. Byl krásný slunečný den a všichni jsme doufali, žepředpověď počasí není pravdivá a že pršet nebude vůbec…nebo nás ovlaží po těžkém dnu plném pádlování maximálně jen lehký, osvěžující deštík. Předpověď se bohužel naplnila, ale naši










