Naše studentka Anička Čechová 22. – 24. 5. reprezentovala Českou republiku ve veslování na Mistroství Evropy do 19 let, které se konalo v německém Brandenburgu. Díky výbornému závěru si česká osmiveslice juniorek dojela pro 3. místo. Za účasti více než 30 evropských států si děvčata odváží skvělý výsledek a cenné zkušenosti. Jako třídní 3.A ráda zmíním i to, že řada našich studentů je aktivní i mimo školu, a oceňuji především ty, kterým se daří skloubit poctivé nasazení ve škole a náročnou sportovní (nebo i jinou) přípravu. A jako třešničky na dortu pak místy přicházejí i taková hezká ocenění, jako je to Anniččino.
Pavlína Krupová











